Андрій Сарвіра

Округ №26
Шевченківський район, частина Центрального району міста Дніпра, СМТ Авіаторське
Написати кандидату
Впишіть зручний метод зв'язку та ваши контактні дані, щоб ми могли з вами зв'язатися та надати відповідь.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Дізнайтеся думки кандидата на теми:
Війна з Росією
Я безпосередньо брав участь у війні й переконаний: перш ніж почати деокупацію територій, потрібно зміцнити економіку України і посилити санкції проти супротивника, щоб виснажити їх економічно.
В той же час — займати всі можливі стратегічні висоти та об'єкти, для того, щоб унеможливити прорив з боку ворога.

ЗГОДЕН?

Корупція
Через відсутність успішних реформ у судовій системі та МВС в Україні, наразі, немає поняття невідворотності покарання за корупційні злочини. Отже для подолання корупції потрібно почати з реформ цих структур, паралельно зменшуючи людський фактор у прийнятті рішень, за допомогою переносу більшості послуг в онлайн.

ЗГОДЕН?

ЄС та НАТО
Участь у Європейському союзі — це правила та стандарти життя, які бажає відчути на собі кожен українець. Членство у ЄС надасть нам можливість отримувати додаткові кошти, які можливо буде використати для стабілізації економічної ситуації у країні.

Участь у НАТО зробить неможливою будь яку агресію зі сторони Росії, або інших держав у бік України.

ЗГОДЕН?

Ринок землі
Вільний ринок землі надасть можливість наповнити бюджет та зробити Україну більш інвестиційно привабливою, що позитивно вплине на економіку країни.

ЗГОДЕН?

Податки
Податкова система в країні є абсолютно неефективною та корумпованою і має бути реформована найближчим часом. Має бути переглянутий ПДВ та прийнятий закон про податок на виведений капітал. Окрім цього, потрібно змінити трудовий кодекс, який діє ще з радянських часів, та затвердити не втручання держави у ринкові відносини між підприємцем та робітником.

ЗГОДЕН?

Обіг зброї
Необхідно на законодавчому рівні затвердити межі дозволеної самооборони та захисту приватної власності. Також потрібно визначити групи населення, які не можуть володіти зброєю та створити окрему структуру, яка буде займатись виключно контролем за обігом та зберіганням офіційно зареєстрованої зброї.

ЗГОДЕН?

Права ЛГБТ
Люди з ЛГБТ-спільноти мають отримати рівні юридичні права та можливість офіційно реєструвати свої стосунки, для того, щоб мати можливість вступати в спадок та приймати життєво важливі рішення для партнера в разі необхідності.

Проти пропаганди одностатевих стосунків у будь-якому вигляді.

ЗГОДЕН?

Екологія
Багато підприємств в Україні зараз не відповідають екологічним стандартам. Закривати їх не є доцільним — це автоматична втрата робочих місць, але їх обов'язково треба модернізувати. Так як ми зобов'язані залишити чисте довкілля для наших дітей.

ЗГОДЕН?

Право на самозахист
Кожний громадянин має отримати право на захист свого життя будь яким способом, без можливості бути притягнутим до кримінальної відповідальності.

ЗГОДЕН?

Судова система
Судова система потребує глибоких і суттєвих реформ з залученням закордонних спеціалістів у ВККСУ, громадського нагляду, переатестацією всіх діючих судей та люстрацією з пожиттєвим позбавленням права займати будь-які державні посади. Важливою складовою реформи є необхідність залучення закордонних судей на посади у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

ЗГОДЕН?

Округ кандидата

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії
121105 м.Дніпро – вул.Барикадна: 3; вул.Володимира Мономаха: 23–31; вул.Воскресенська: 1А, 1А к.1, 1А к.2, 1Б, 2А, 4; вул.В’ячеслава Липинського: 10–14; вул.Князя Володимира Великого: 10А, 12, 12А, 14; вул.Магдебурзького права, вул.Січеславська Набережна: 19, 19А, 20, 27, 27А; вул.Харківська: 2–5; вул.Юліуша Словацького, просп.Дмитра Яворницького: 42, 46, 46А; вул.Юліуша Словацького, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №81, хол, 2-й поверх)
121106 м.Дніпро – бульв.Європейський, вул.Андрія Фабра: 1А; вул.Володимира Мономаха: 2–21; вул.Воскресенська: 1, 4А, 6, 8, 9, 11, 12; вул.В’ячеслава Липинського: 1–9; вул.Глинки, вул.Європейська, вул.Князя Володимира Великого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15А, 15Б, 15К; вул.Харківська: 6–21; вул.Центральна, вул.Шолом-Алейхема: 3; просп.Дмитра Яворницького: 54, 54А, 58, 68, 70, 70А; вул.Князя Володимира Великого, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №19, хол, 1-й поверх)
121108 м.Дніпро – вул.Андрія Фабра: 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19Д, 21, 21А, 23, 25, 27; вул.Воскресенська: 15, 20, 21, 21А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40; вул.Мечникова, вул.Святослава Хороброго: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54А, 60, 62; вул.Старокозацька: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 41/43, 42, 44, 45, 46А, 48, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Челюскіна, просп.Дмитра Яворницького: 67, 69, 77, 79, 81, 83; вул.Старокозацька, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №21, актова зала, 2-й поверх)
121109 м.Дніпро – вул.Бородинська: 4–35А; вул.Короленка: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 14/16, 15, 16В, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Михайла Грушевського: 4Б, 10, 12; вул.Паторжинського: 33; вул.Південна: 2Б, 4, 6, 8, 8Г; вул.Старокозацька: 7, 9, 10, 12, 12А, 12Д, 13, 14, 15, 16/18, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; вул.Троїцька: 3А–20; пл.Троїцька, просп.Дмитра Яворницького: 55; тупик Свєтлова вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №33, хол, 1-й поверх)
121110 м.Дніпро – вул.Виконкомівська: 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33; вул.Михайла Грушевського: 1 к.1–3Б, 5/7–9, 11–11А, 13; вул.Олександра Кониського: 1–38; вул.Свєтлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20В; вул.Святослава Хороброго: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; вул.Січових стрільців: 1–19; вул.Старокозацька: 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6; вул.Шевченка: 36, 36А, 38, 53, 55, 55А; пл.Цегляна, пров.Іртиський, пров.Павлодарський, пров.Південний, пров.Цегляний, просп.Дмитра Яворницького: 49, 53, 53А; вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №33, хол, 2-й поверх)
121111 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 20, 22, 22А, 24, 26; вул.Бородинська: 37, 39–43А; вул.Виконкомівська: 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 56, 56Б, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 77А, 79, 81, 83А, 85, 87, 91Б, 93; вул.Вознесенська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39; вул.Ігоря Сікорського: 21, 23, 27Б, 29; вул.Михайла Грушевського: 14, 28–28Б, 30, 36, 40, 42, 46, 48, 50–50А, 54, 58–73; вул.Михайла Драгоманова: 20, 22, 26, 26А, 28; вул.Свєтлова: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 42А, 45; вул.Симона Петлюри: 1, 1В, 1Д, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 5, 5Г, 6, 7, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 42; вул.Січових стрільців: 32–52; вул.Троїцька: 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45–47А, 49А, 51–51А, 53–53А, 55, 61А, 63–63А; вул.Українська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13/15, 13/15А, 14, 16, 17/19, 18, 20, 21, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 36, 38, 40; тупик Виконкомівський вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №48, актова зала, 2-й поверх)
121112 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 30, 32, 34, 36, 40; вул.Бородинська: 38–38А, 45–51; вул.Виконкомівська: 26, 28, 32, 34, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Вознесенська: 34, 36, 36А, 36Б, 38, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Дарвіна: 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 47, 49, 53; вул.Ігоря Сікорського: 18, 18А, 20, 31, 35, 37; вул.Короленка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 71А, 71Б, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 81Б, 83, 85, 89, 91; вул.Михайла Грушевського: 15–27, 29–29А, 31–35, 39, 41, 43–45, 47, 49, 52–53А, 55А–57А; вул.Михайла Драгоманова: 17, 19, 19А, 21, 30, 32, 32А, 36; вул.Свєтлова: 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б; вул.Святослава Хороброго: 23; вул.Сергія Подолинського: 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 16; вул.Січових стрільців: 21–31, 53–61; вул.Троїцька: 20А–20Д, 22–22А, 24, 26, 28, 32–34, 36, 38–40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56А–60А, 62, 64–74; пров.Виконкомівський вул.Троїцька, 21, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КП "Дніпроводоканал", хол, 3-й поверх)
121113 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 2, 4, 6, 6А; вул.Виборна, вул.Володимирська, вул.Дарвіна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11В, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24А, 25, 27, 28, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Дегтярьова, вул.Заміська, вул.Ігоря Сікорського: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 8, 9, 11, 13; вул.Карабинівська, вул.Курганська, вул.Леонтовича, вул.Михайла Грушевського: 85, 87А–87В; вул.Михайла Драгоманова: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; вул.Олександра Кониського: 39–67А, 69–77Б, 79–79А, 97; вул.Пирогова, вул.Повітова, вул.Рибалкова, вул.Рівненська, вул.Саксаганського, вул.Сергія Подолинського: 1 к.1, 1А, 2, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б; вул.Січових стрільців: 62–87, 89–89Б; вул.Слобідська, вул.Товстикова, пров.Олександра Блока, пров.Сорочинський, просп.Пилипа Орлика: 2; вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №48, хол, 1-й поверх)
121114 м.Дніпро – вул.Куп’янська, вул.Михайла Грушевського: 87; вул.Олександра Кониського: 68, 78, 80–96, 98–195; вул.Призаводська, вул.Пугачова, вул.Січових стрільців: 88, 90–147 к.В/Ч 4608; просп.Богдана Хмельницького: 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 23А; просп.Богдана Хмельницького, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Медичне училище, хол, 1-й поверх)
121115 м.Дніпро – вул.Абхазька: 9, 9А, 10А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22; вул.Батарейна, вул.Болгарська: 1А–10, 12, 14–20; вул.Генерала Пушкіна: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Е, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Динамо: 1–32, 35, 37; вул.Казакова: 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Катерини Мессарош: 1–34, 36, 38–38А, 40; вул.Миколаївська, вул.Одоєвського, вул.Рибінська: 1–14А, 17, 19, 21–23А, 27, 31–33, 37, 41, 43, 46–47, 49, 51/53, 55, 57, 61, 63–63А, 65, 71, 73, 75; вул.Толстого, вул.Ярославська: 1–34; пров.Абхазький, пров.Одоєвського, пров.Рибінський, просп.Гагаріна: 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88; тупик Казакова, тупик Одоєвського 1-й, тупик Одоєвського 2-й, тупик Одоєвського 3-й, тупик Рибінський 1-й, тупик Рибінський 2-й, тупик Толстого вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, хол, 1-й поверх)
121116 м.Дніпро – вул.Абхазька: 17, 19, 26; вул.Болгарська: 11–11А, 13–13А; вул.Великолуцька, вул.Генерала Пушкіна: 26, 26А, 28, 32, 34, 36, 36Б, 36Д, 38, 38А, 38Б, 47, 49, 51, 53А, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 121А, 122А, 123, 123А; вул.Динамо: 34, 36, 38–123; вул.Катерини Мессарош: 35, 37, 39, 41–86А; вул.Рибінська: 16, 18, 20, 24–26, 28–30, 34–36, 40, 42, 44, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66–68, 72, 74, 76–148; вул.Ярославська: 36–130; просп.Гагаріна: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, коридор, 1-й поверх)
121117 м.Дніпро – бульв.Зоряний, просп.Гагаріна: 104, 108, 112, 118, 120, 122, 124; вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, хол, 2-й поверх)
121118 м.Дніпро – вул.Міськдачі: 25; шосе Запорізьке: 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 28П, 28Р, 28С, 28Ф, 28Х, 28Ц, 28Ш; просп.Гагаріна, 118, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (бібліотека №5 Шевченківського району, читальний зал, 1-й поверх)
121119 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 56; ж/м Тополя-1: 18 к.1–20 к.2; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, хол, 1-й поверх)
121120 м.Дніпро – вул.Мукаша Салакунова, шосе Запорізьке: 60; ж/м Тополя-1: 10–13, 25; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, коридор, 1-й поверх)
121121 м.Дніпро – ж/м Тополя-1: 6, 15 к.1–17, 23–24; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, спортзал, 2-й поверх)
121122 м.Дніпро – пров.Джинчарадзе, ж/м Тополя-1: 1–5; ж/м Тополя-1, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (центр позашкільної роботи, хол, 1-й поверх)
121123 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 48; ж/м Тополя-1: 7–9, 14; шосе Запорізьке, 48, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (клуб школярів "Фенікс", хол, 1-й поверх)
121124 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 38, 40; шосе Запорізьке, 40, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (клуб школярів "Гармонія", хол, 1-й поверх)
121125 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 2 к.1–3 к.6, 5; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, хол, 1-й поверх)
121126 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 1 к.1–1 к.3, 4, 6–7А, 43; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, коридор, 1-й поверх)
121127 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 10 к.1–14, 34; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, спортзал, 1-й поверх)
121128 м.Дніпро – бульв.Платонова, вул.Тополина: 14, 16, 18, 26; ж/м Тополя-2: 16, 32–33, 40–42; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, хол №2, 1-й поверх)
121129 м.Дніпро – вул.Паршина, ж/м Тополя-2: 27 к.1–28 к.7, 35–37; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, хол, 1-й поверх)
121130 м.Дніпро – вул.Тополина: 1–13, 15, 17, 19, 33; ж/м Тополя-2: 20, 39; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, коридор, 1-й поверх)
121131 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 22 к.2–26, 38; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, спортзал, 1-й поверх)
121132 м.Дніпро – вул.Панікахи: 57, 75; ж/м Тополя-3: 1 к.1–2 к.2, 4 к.1–9, 56–57; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, хол, 2-й поверх)
121133 м.Дніпро – вул.Комбрига Петрова, ж/м Тополя-3: 3, 47 к.1–49; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, хол, 1-й поверх)
121134 м.Дніпро – вул.Панікахи: 65; шосе Запорізьке: 62, 66; ж/м Тополя-3: 10–12 к.2, 14, 51 к.1–55; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, спортзал, 1-й поверх)
121135 м.Дніпро – вул.Панікахи: 36, 77А к.1–77А к.3; ж/м Тополя-3: 13 к.1–13 к.4, 19–19А, 21 к.1–21 к.2; вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №137, хол, 1-й поверх)
121136 м.Дніпро – вул.Панікахи: 91–109; ж/м Тополя-3: 18, 20 к.1–20 к.4, 22–24; вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №137, 1-й поверх)
121137 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 78, 80, 82; ж/м Тополя-3: 30 к.1–31Б; вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №80, спортзал, 1-й поверх)
121138 м.Дніпро – вул.Панікахи: 117–121; шосе Запорізьке: 68, 72, 74; вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №80, хол, 1-й поверх)
121139 м.Дніпро – вул.Грушова, вул.Єрмолової: 1–34; вул.Івана Франка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 37, 39; вул.Корейська, вул.Матроська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Молодіжна: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; вул.Осипа Бодянського, вул.Панельна, вул.Перемоги: 202–216; вул.Ржевська, вул.Шинна, вул.1 Травня, пров.Івана Франка, пров.Матроський, пров.Молодіжний, просп.Богдана Хмельницького: 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49Б; просп.Богдана Хмельницького, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Коледж економіки та бізнесу ДНУ ім.О.Гончара, хол, 1-й поверх)
121140 м.Дніпро – вул.Донська: 1, 5А; вул.Киргизька, просп.Богдана Хмельницького: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, хол, 1-й поверх)
121141 м.Дніпро – вул.Гладкова: 43–45; вул.Єрмолової: 36–52; вул.152-ї дивізії, просп.Богдана Хмельницького: 113; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, коридор, 1-й поверх)
121142 м.Дніпро – вул.Ангарська, вул.Астраханська, вул.Березнева, вул.Відрадна, вул.Гладкова: 47; вул.Говорова, вул.Дніпровська, вул.Естонська, вул.Костянтинівська, вул.Ленська, вул.Макаренка, вул.Монтажна: 1–24, 26; вул.Моцарта, вул.Новикова-Прибоя, вул.Олександри Риндовської, вул.Патріотична, вул.Перемоги: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87–198; вул.Печорська, вул.Привільна, вул.Серпнева: 7–36; вул.Серпуховська, вул.Старицького, вул.Старова, вул.Сурська: 29–123, 125–143; вул.Тичини, вул.Філатова вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, хол, 1-й поверх)
121143 м.Дніпро – вул.Гладкова: 36–39; вул.Інженерна: 1, 3–7А, 9, 11; вул.Солідарна вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, їдальня, 1-й поверх)
121144 м.Дніпро – вул.Гладкова: 26, 30; вул.Інженерна: 8, 10, 12; вул.Казакевича: 5, 9; вул.Козака Мамая: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, хол, 1-й поверх, праве крило)
121145 м.Дніпро – вул.Гладкова: 12, 16, 19, 22–24, 32; вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, спортзал, 1-й поверх)
121146 м.Дніпро – вул.Гладкова: 17, 21, 25, 27–29, 31, 33–35; вул.Інженерна: 2–2А; вул.Казакевича: 1–4; просп.Богдана Хмельницького: 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126А, 127; просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КСЦ "Шинник", хол, 1-й поверх)
121147 м.Дніпро – вул.Гладкова: 3–5, 7–11, 13; просп.Богдана Хмельницького: 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 133Б, 134, 136; просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КСЦ "Шинник", коридор, 1-й поверх)
121148 м.Дніпро – вул.Ачинська, вул.Волгоградська, вул.ВОХР, вул.Гладкова: 20; вул.Зоологічна, вул.Зустрічна, вул.Казакевича: 6; вул.Каховська, вул.Квітнева, вул.Козака Мамая: 1–1А, 3, 5–5А, 7–7Б, 9–9А, 11–11А, 13А, 15–15А, 17–17Б, 19–19А, 21–25А, 27–27А, 29–29А, 31–33Б; вул.Марганцевська, вул.Мирна, вул.Перемоги: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84, 86; вул.Серпнева: 1–6; вул.Сурська: 1–28, 124; вул.Чорноморська, вул.Шпакова, пров.Агрономічний, пров.Анжерський, пров.Пожарського, пров.Студентський вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, хол, 1-й поверх)
121149 м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 2–6; вул.Екскаваторна, вул.Звенигородська, вул.Калузька, вул.Кисловодська, вул.Козака Мамая: 26, 35–46; вул.Магнітогорська, вул.Майкопська, вул.Машинобудівна, вул.Монтажна: 25, 27–73; вул.Подільська, вул.Пресова, вул.Старобєльська, вул.Тракторна, вул.Уманська, пров.Новомиргородський, пров.Пресовий вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, хол, 2-й поверх)
121150 м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 1, 11–15; вул.Гладкова: 6, 19А; вул.Козака Мамая: 28, 30; вул.Михайла Максимовича, просп.Богдана Хмельницького: 138, 140Г, 142, 148; вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, хол, 1-й поверх)
121151 м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 4–8; вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, хол, 1-й поверх)
121152 м.Дніпро – вул.Бутакова, вул.Веселки, вул.Данили Нечая: 9–15; вул.Дивізіонна: 108, 114, 126, 135, 139, 143, 145, 147, 157; вул.Земська, вул.Оранжева, вул.Підмогильного, вул.Солом’янська, вул.Яхонтова, пров.Блакитний, пров.Бурштиновий, пров.В’ячеслава Тютіна, пров.Рожевий, пров.Смарагдовий, пров.Фіалковий вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, коридор, 1-й поверх)
121153 м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 17–31; вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, спортзал, 1-й поверх)
121154 м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34, 36–38, 40–42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А; вул.Блока, вул.Бурденка, вул.Весніна: 58А, 60–111; вул.Гнучка, вул.Денисова, вул.Єгорова, вул.Затишна: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22–29А, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Леся Курбаса: 52–66А; вул.Платова, вул.Россі: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–78; вул.Струмкова, вул.Суміжна, вул.Супутника: 21–57; вул.Сурикова: 46, 48, 54, 56–69; вул.Черешнева, пров.Астронавтів, пров.Баженова: 41–59; пров.Бурденка, пров.Весніна 1-й, пров.Весніна 2-й, пров.Весніна 3-й, пров.Вечірній, пров.Денисова, пров.Карамзіна, пров.Кінцевий, пров.Малий, пров.Нарвський, пров.Паганіні, пров.Платова, пров.Чудський вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, їдальня, 1-й поверх)
121155 м.Дніпро – вул.Адміральська, вул.Альвінського, вул.Антіна Синявського: 3, 5, 7, 9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; вул.Баженова, вул.Весніна: 1–58, 58Б; вул.Затишна: 3А–4, 5А–6, 7А–8, 9А–12, 14, 15А–16, 17А–18, 19А–20, 21А–21Б, 29Б, 31А, 33А, 35, 37–37А, 39–39А, 41; вул.Леся Курбаса: 2–50; вул.Россі: 1–20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38; вул.Супутника: 1–20; вул.Сурикова: 1–45, 47, 49–53, 55; вул.Штрауса, пров.Баженова: 1–40; пров.Весніна, пров.Затишний, пров.Молодості, пров.Привільний, пров.Россі, пров.Синявського, пров.Старова, пров.Сурикова, пров.Штрауса вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 1-й поверх)
121156 м.Дніпро – вул.Августина Волошина, вул.Антіна Синявського: 101, 103, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165–167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191–193, 195, 197, 199, 201–205, 207, 209–209А, 211–213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231; вул.Бориса Познанського, вул.Вадима Сідура: 57, 59–72, 74, 76; вул.Василя Кука: 1–37; вул.Вдовенка, вул.Геофізична, вул.Добра, вул.Михайла Вербицького: 1–8А, 10–10А; вул.Рум’янцева, вул.Семена Скляренка: 11–72, 76; вул.Стасова, вул.Терпигорева, вул.Тонконіг, пров.Августина Волошина, пров.Бориса Познанського, пров.Вдовенка, пров.Стасова, пров.Терпигорева, пров.Тонконіг, просп.Богдана Хмельницького: 164Д, 167; садівниче товариство «Троянда-2» вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 2-й поверх)
121157 м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162–164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190, 194, 196, 198, 200, 206, 208, 210, 214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228, 230, 232–234; вул.Берестова, вул.Вадима Сідура: 58, 73, 75, 77–90; вул.Василя Біднова, вул.Василя Кука: 38–79А; вул.Гомоненка, вул.Івана Сулими, вул.Курака, вул.Маковського, вул.Манжури, вул.Михайла Вербицького: 9, 11–104; вул.Семена Скляренка: 73–75, 77–125; вул.Струннікова, пров.Азіатський, пров.Вербицького, пров.Дубовий, пров.Маковського, пров.Привабливий, пров.Скляренка, пров.Сулимівський, пров.Улюблений, пров.Ювілейний, пров.Яворницького вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 3-й поверх)
121158 смт Авіаторське вул.Аеродром, 268, смт Авіаторське, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49032 (школа №137, спортзал, 1-й поверх)
121286 м.Дніпро – вул.Титова: 2, 2А, 6; просп.Олександра Поля: 129, 129Б–143А; просп.Олександра Поля, 133, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (Вальдорфська школа, фойє, 1-й поверх)
121287 м.Дніпро – просп.Олександра Поля: 96А, 98–104, 106–106Г, 108, 110; вул.Гавриленка, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №75, вестибюль, 1-й поверх)
121288 м.Дніпро – вул.Гавриленка, вул.Леоніда Стромцова: 3, 5А, 7–7А; просп.Богдана Хмельницького: 22А, 24, 24А; просп.Олександра Поля: 119–127, 129А к.ГУРТ; вул.Гавриленка, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №128, актова зала, 1-й поверх)
121289 м.Дніпро – вул.Закарпатська, вул.Кулагіна, вул.Над’ярна, вул.Нахімова, вул.Нікопольська, вул.Новосільна, вул.Політехнічна, вул.Ужгородська, вул.Ушакова, пров.Іжорський, пров.Кременчуцький, пров.Протипохилий, пров.Самаркандський вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, хол, 2-й поверх)
121290 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 6, 8–26; просп.Олександра Поля: 82А, 84–84А, 86, 88, 90–90А, 92–94Г, 96, 96Б–96Г; вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, хол, 1-й поверх)
121291 м.Дніпро – вул.Полєтаєва, просп.Олександра Поля: 48–58А, 60–82; просп.Олександра Поля, 70А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (дитячо-юнацький центр, ізостудія, 1-й поверх)
121293 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 4, 4Б–4Г; просп.Богдана Хмельницького: 10Г, 12Г; просп.Олександра Поля: 95, 105, 107А–107Г, 109, 111А ГУРТ–117; просп.Пилипа Орлика: 21, 21А; просп.Олександра Поля, 111, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (Автотранспортний технікум, спортивна зала, 1-й поверх)
121294 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 1–2А, 4А; просп.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 20В, 22; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, вестибюль, 1-й поверх)
121295 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 2Б–2Г; просп.Богдана Хмельницького: 10, 10Б, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 16А; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, їдальня, 1-й поверх)
121296 м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 1Б, 2, 2А, 4, 4Б, 4В, 4Г, 6, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 10А; просп.Пилипа Орлика: 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А; просп.Богдана Хмельницького, 8Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №37, спортивна зала, 1-й поверх)
121297 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 1, 2, 3, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 25–58; вул.Михайла Драгоманова: 33, 33А, 35, 37, 37Б, 39Б, 39Д, 41, 41А, 43, 43А; вул.Сергія Подолинського: 24, 26, 26А, 26Б, 28, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А; просп.Олександра Поля: 59, 83 ГУРТ, 85, 87, 89, 91; просп.Олександра Поля, 83 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Дніпропетровський педагогічний коледж, фойє, 1-й поверх)
121298 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 38, 40, 43, 46, 48, 48А, 50А; вул.Вознесенська: 40, 40А, 42, 44, 46, 50, 51, 51А, 53, 57, 59; вул.Дарвіна: 48, 50, 52, 54А, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67; вул.Ігоря Сікорського: 26, 28, 32, 34, 36, 41, 43, 49, 51; вул.Короленка: 24, 24А, 24Б, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 32Б, 32Г, 34, 36, 36А, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Кулишівська, вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 17, 19А; вул.Михайла Драгоманова: 25, 27, 29, 29А, 31, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Свєтлова: 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 69, 71, 71А; вул.Сергія Подолинського: 18, 18А, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 25, 27, 29; вул.Симона Петлюри: 41, 43, 45, 47, 48, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А; вул.Українська: 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47; вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (школа №13, коридор, 1-й поверх)
121310 м.Дніпро – вул.Михайла Драгоманова: 64; просп.Олександра Поля: 42, 42В, 44–44Г; просп.Олександра Поля, 50Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (технічна школа, хол, 1-й поверх)
121311 м.Дніпро – вул.Миколи Руденка: 88–136; вул.Філософська: 65, 73, 75; вул.Юрія Савченка: 67–82, 86–88; пров.Кооперативний вул.Миколи Руденка, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (їдальня МКП "Дніпропетровський електротранспорт", приміщення, 1-й поверх)
121312 м.Дніпро – вул.Бардіна, вул.Кошута, вул.Миколи Руденка: 4–84; вул.Надії Алексєєнко: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А; вул.Патона: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6; вул.Петра Григоренка, вул.Тамбовська, вул.Філософська: 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 63А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82; вул.Флотська: 1–10; вул.Шмідта: 30, 30А, 32, 34, 34А, 36, 36А, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Юрія Савченка: 27–65; вул.Миколи Руденка, 106, корп.ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (гуртожиток МКП"Дніпропетровський електротранспорт", вестибюль, 1-й поверх)
121313 м.Дніпро – вул.Багрицького, вул.Гродненська: 2А; вул.Надії Алексєєнко: 65, 67, 69, 71, 73, 74Б, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 163Б, 165, 165А, 167, 167А, 171, 171Б, 187; вул.Пластівська, вул.Русанівська, вул.Сунична, вул.Філософська: 94, 94А; вул.Флотська: 12–141; вул.Юрія Савченка: 83, 90–121А; пров.Європейський, пров.Похилий 3-й, пров.Червонополянський, пров.1-й Похилий вул.Надії Алексєєнко, 167, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (будинок-інтернат, вестибюль, 1-й поверх)

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії
121159 Комунальний заклад "Дніпровський міський пологовий будинок №1" Дніпровської міської ради вул.Воскресенська, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
121160 Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №16" Дніпропетровської обласної ради просп.Богдана Хмельницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000
121314 Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Гавриленка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061
121315 Комунальне підприємство "Дніпропетровський наркологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Новосільна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054