Максим Діжечко

Округ №214
Частина Дніпровського району Києва
Написати кандидату
Впишіть зручний метод зв'язку та ваши контактні дані, щоб ми могли з вами зв'язатися та надати відповідь.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Дізнайтеся думки кандидата на теми:
Війна з Росією
Перемогти або зупинити. Обидва варіанта впираються в економічну спроможність України. Гроші починають перемогу – армія її здобуває.

ЗГОДЕН?

Корупція
Корупція виникає від надлишкових повноважень та жадібності чиновників при безвладді громади. Замінити чиновника на комп’ютерну систему там, де це можливо. А де неможливо – скоротити повноваження до мінімуму.

ЗГОДЕН?

ЄС та НАТО
Україна - частина Європи. І наше майбутнє серед членів Європейського Союзу. Ми бачимо Україну рівноправною учасницею ЄС та НАТО.

ЗГОДЕН?

Ринок землі
Ринок землі можливий, якщо враховуються національні інтереси та інтереси власників землі, адже земля – це капітал її власника та капітал держави.

ЗГОДЕН?

Податки
Податки мають бути прозорими та вигідними для обох сторін: для громадян та держави. Податки утримуються не з прибутку а навпаки: вивів гроші – податок, гроші в обігу – податків немає.

ЗГОДЕН?

Обіг зброї
Для захисту держави, зброя – це обов’язково, чому для захисту себе– це не законно? Закон про зброю мусить працювати в обидві сторони: унеможливити використання для нападу та створити справедливі умови для захисту.

ЗГОДЕН?

Освіта
Освіта має давати результати: людей, що компетентно працюють та піднімають економіку, науку та інновації. Для цього потрібно перейти від статусної освіти «заради диплома», до сучасної «заради результатів».

ЗГОДЕН?

Екологія
При грамотному управлінні, сміття можна перетворювати на гроші, електроенергію, матеріали для будівництва доріг. Тим більш, що ЄС та Японія пропонують нам технології за для цього.

ЗГОДЕН?

Інновації
Інновації – втілення новітніх ідей та винаходів в різні сфери життя країни. Японія, Південна Корея, Сінгапур, Китай – зробили економічне диво саме завдяки інноваціям. Більше інновацій – швидший розвиток економіки.

ЗГОДЕН?

Енергетика
Ліквідація держмонополії та монополії олігархів, зелені тарифи, приватні постачальники електроенергії. Чим вище конкуренція між приватними постачальниками – тим нижчі тарифи для споживачів.

ЗГОДЕН?

Судова система
Я професійний юрист і борюся із корумпованими судами кожен день. Я знаю як перезавантажити суд і зробити його охоронцем чесного і справедливого життя.

ЗГОДЕН?

Округ кандидата

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії
800350 м.Київ – бульв.Перова: 15Б–15В; вул.Райдужна: 31–37, 41–43, 45–47; вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218 (спеціалізована школа №265, коридор, права сторона, 2-й поверх)
800351 м.Київ – бульв.Перова: 11–11В, 13–13/2, 15–15А; вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218 (спеціалізована школа №265, гардероб, 1-й поверх)
800352 м.Київ – бульв.Перова: 3, 5–5А, 7, 9–9В; вул.Райдужна: 55–59Б; вул.Старосільська: 26–52А; вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218 (спеціалізована школа №265, коридор, 2-й поверх)
800353 м.Київ – вул.Марка Черемшини, вул.Райдужна: 44, 50, 61–71; вул.Старосільська: 2; просп.Алішера Навої: 1; вул.Старосільська, 2, м.Київ, 02125 (вище професійне училище №25, коридор, 2-й поверх)
800366 м.Київ – вул.Івана Микитенка: 21–25; вул.Курнатовського: 6; вул.Сулеймана Стальського: 24Б–28; вул.Сулеймана Стальського, 26А, м.Київ, 02139 (школа №4, вестибюль, 1-й поверх)
800369 м.Київ – бульв.Перова: 30–34/2; вул.Петра Запорожця: 9А–9Б; вул.Сулеймана Стальського: 4–10; вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125 (школа №158, коридор, 1-й поверх)
800370 м.Київ – вул.Курнатовського: 9–11Б; вул.Сулеймана Стальського: 14–20; вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125 (школа №158, коридор, 2-й поверх)
800371 м.Київ – бульв.Перова: 20–22, 24–24Б, 26; вул.Петра Запорожця: 3, 5–5А, 7–7А, 9; бульв.Перова, 3, м.Київ, 02125 (спеціалізована школа-інтернат №14, вестибюль, 1-й поверх)
800372 м.Київ – вул.Курнатовського: 5А–5Б; вул.Петра Запорожця: 11–11В, 13–13Б, 15–15Б, 17–17А, 19–21; вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125 (школа №158, коридор, 3-й поверх)
800373 м.Київ – бульв.Перова: 1–1Б, 18–18Б; вул.Петра Запорожця: 4, 6, 8, 10, 12, 14А, 14/3, 16; бульв.Перова, 1, м.Київ, 02125 (спеціальна школа-інтернат №26, вестибюль, 1-й поверх)
800374 м.Київ – бульв.Перова: 8, 10–10А, 12/92, 14, 16–16Г; вул.Петра Запорожця: 8Б–8В, 14Б, 18, 26А; бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125 (школа №201, рекреація, права сторона, 2-й поверх)
800375 м.Київ – вул.Воскресенська: 11–11А; просп.Алішера Навої: 57–90; бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125 (школа №201, рекреація, ліва сторона, 2-й поверх)
800376 м.Київ – бульв.Перова: 2/1, 4, 6; вул.Воскресенська: 2–10, 12А–18Б; бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125 (школа №201, рекреація, ліва сторона, 1-й поверх)
800377 м.Київ – вул.Золота, вул.Каховська, вул.Комбінатна, вул.Маланюка Євгена, вул.Митрополита Андрея Шептицького: 7, 21, 57–76; вул.Прибережна, вул.Прибережна Садова, вул.Призалізнична Садова, вул.Силікатна, вул.Цегельна, вул.Челябінська: 7–9; вул.1 Садова, вул.10 Садова, вул.11 Садова, вул.12 Садова, вул.13 Садова, вул.15 Садова, вул.16 Садова, вул.17 Садова, вул.18 Садова, вул.2 Садова, вул.24 Садова, вул.28 Садова, вул.29 Садова, вул.3 Садова, вул.31 Садова, вул.32 Садова, вул.33 Садова, вул.34 Садова, вул.35 Садова, вул.4 Канальна, вул.4 Садова, вул.5 Садова, вул.6 Канальна, вул.6 Садова, вул.7 Садова, вул.8 Садова, пров.Слобідський, пров.1 Садовий, пров.3 Садовий, пров.4 Садовий, Броварський проспект: 9В; ст.Київ Дніпровський 21 км вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002 (спеціалізована школа №65, рекреація, 1-й поверх)
800378 м.Київ – вул.Микільсько-Слобідська: 1А, 6, 6Б–6В; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 3А–3Г; вул.Панельна вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002 (Український колеж імені В.О. Сухомлинського, коридор, 2-й поверх)
800379 м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 24В–24Г; вул.Челябінська: 9Б–19; вул.Челябінська, 7В, м.Київ, 02002 (школа джазового та естрадного мистецтв, хол)
800380 м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 10–20А, 22В–24; вул.Чернігівська: 51; вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002 (спеціалізована школа №65, вестибюль, 1-й поверх)
800381 м.Київ – вул.Микільсько-Слобідська: 2Б–4Д, 6А, 6/2; вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002 (Український колеж імені В.О. Сухомлинського, коридор, 2-й поверх)
800382 м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 1А–3; вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002 (Український колеж імені В.О. Сухомлинського, коридор, 2-й поверх)
800383 м.Київ – вул.Нестайка Всеволода, вул.Челябінська: 1–5Б; вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002 (спеціалізована школа №65, їдальня, 1-й поверх)
800384 м.Київ – вул.Генерала Жмаченка: 26–28; вул.Миропільська: 31–39; вул.Міста Шалетт: 5–7; вул.Генерала Жмаченка, 26, м.Київ, 02192 (Київський технікум готельного господарства, вестибюль актової зали)
800385 м.Київ – вул.Космічна: 1/10–3; вул.Миропільська: 23/16–29; вул.Міста Шалетт: 3, 10–14; вул.Юності: 7–7А, 9–14; Дарницький бульвар: 8Б–8В; вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192 (школа №258, хол, 1-й поверх)
800386 м.Київ – Дарницький бульвар: 10–21; вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192 (школа №258, молодша школа, рекреація, 1-й поверх)
800387 м.Київ – Дарницький бульвар: 7–8, 9; вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192 (школа №258, молодша школа, хол, 1-й поверх)
800388 м.Київ – вул.Космічна: 8В–12; вул.Миропільська: 13–21; вул.Олександра Бойченка: 13, 15, 17; вул.Миропільська, 13А, м.Київ, 02192 (ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх)
800389 м.Київ – вул.Космічна: 4–8Б; вул.Юності: 8А; вул.Юності, 5, м.Київ, 02192 (Навчально-виховний комплекс №183 "Фортуна", рекреація, 1-й поверх)
800390 м.Київ – вул.Андрія Малишка: 31–33; вул.Миропільська: 3; вул.Олександра Бойченка: 14, 16; вул.Олександра Бойченка, 16А, м.Київ, 02192 (дошкільний навчальний заклад НВК "Домінанта", спортивно-музична зала, 1-й поверх)
800391 м.Київ – вул.Олександра Бойченка: 2/6–4; Дарницький бульвар: 1–4А; вул.Юності, 1, м.Київ, 02192 (суспільно-гуманітарна гімназія НВК "Домінанта", спортивна зала, 1-й поверх)
800392 м.Київ – вул.Олександра Бойченка: 5–11; вул.Юності: 2–6А, 8/2; вул.Юності, 3, м.Київ, 02192 (школа №204 НВК "Домінанта", хол, 1-й поверх)
800393 м.Київ – вул.Андрія Малишка: 21–21А, 23–29А, 35–37; вул.Олександра Бойченка: 12; вул.Андрія Малишка, 25/1, м.Київ, 02192 (ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх)
800394 м.Київ – вул.Андрія Малишка: 9–19А, 21Б; вул.Андрія Малишка, 25/1, м.Київ, 02192 (ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх)
800395 м.Київ – вул.Генерала Жмаченка: 8–18; просп.Визволителів бульв.Перова, 2, м.Київ, 02125 (КТЗ "Ровесник", павільон)
800396 м.Київ – вул.Андрія Малишка: 3; вул.Генерала Жмаченка: 2–4; бульв.Перова, 2, м.Київ, 02125 (КТЗ "Ровесник", павільон)
800397 м.Київ – вул.Бажова: 10, 12–15/20; вул.Будівельників: 34/1, 36–43/12; вул.Краківська: 5, 7, 11; вул.Попудренка: 16–18А; пров.Будівельників: 3; вул.Будівельників, 37, м.Київ, 02100 (спеціалізована школа №148, вестибюль, 2-й поверх)
800398 м.Київ – бульв.Праці: 5–10; вул.Краківська: 14/6, 16; вул.Пожарського: 5, 7, 9–15; вул.Попудренка: 22/14–32; вул.Попудренка, 34, м.Київ, 02094 (Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України, хол, 1-й поверх)
800399 м.Київ – бульв.Праці: 1–3; вул.Бажова: 6–9А, 11/8; вул.Краківська: 6, 10, 12; вул.Червоноткацька: 16, 17, 19, 23, 25, 27/2; вул.Червоноткацька, 12, м.Київ, 02100 (школа №99, коридор, 1-й поверх)
800400 м.Київ – вул.Академіка Баха, вул.Будівельників: 28/15–33, 35; вул.Краківська: 4; вул.Попудренка: 6; вул.Тороповського Георгія: 1–37А; вул.Червоноткацька: 7, 11/11; пров.Будівельників: 2/8, 4–36; вул.Будівельників, 37, м.Київ, 02100 (спеціалізована школа №148, вестибюль, 2-й поверх)
800401 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 1А–3А, 13; вул.Бажова: 3, 5; вул.Будівельників: 21/9–27А; вул.Тороповського Георгія: 40–49/5; вул.Червоноткацька: 8А–10, 14; вул.Червоноткацька, 12, м.Київ, 02100 (школа №99, коридор, 2-й поверх)
800402 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 17, 19–21В, 23А–23Б; вул.Бажова: 1–2, 4; вул.Пожарського: 1; вул.Червоноткацька: 16А–16Б, 18–18Б; бульв.Верховної Ради, 15, м.Київ, 02100 (дитяча школа мистецтв №6, хол)
800403 м.Київ – вул.Краківська: 13А–13В, 15/17, 18; вул.Мініна: 9–18; вул.Пожарського: 8–8А; вул.Червоноткацька: 20, 29; вул.Краківська, 20, м.Київ, 02094 (Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва "Зміна", фойє, 1-й поверх)
800404 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 25–25А, 27–27Б, 29–29А; вул.Берегова, вул.Мініна: 1, 3; вул.Пожарського: 2–4, 6; вул.Червоноткацька: 20А–22Б, 24–24А, 26; Броварський проспект: 20, 20А, 20Б, 22Б, 22Г, 23А, 24А, 30, 32, 32А; просп.Юрія Гагаріна, 19, м.Київ, 02094 (спеціалізована школа №129, коридор, ліва сторона, 1-й поверх)
800405 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 31–33/1; вул.Краківська: 25Б–32Б; вул.Мініна: 2, 4–8; вул.Попудренка: 38/16–46/2; вул.Хоткевича Гната, вул.Червоноткацька: 30–43; вул.Юрія Поправки просп.Юрія Гагаріна, 19, м.Київ, 02094 (спеціалізована школа №129, коридор, ліва сторона, 2-й поверх)
800406 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 10, 12А, 14–16Б, 18–18Б, 22–22Б, 24–24А; просп.Юрія Гагаріна, 11, м.Київ, 02094 (гімназія №176, вестибюль, 1-й поверх)
800407 м.Київ – бульв.Верховної Ради: 8/20, 10А; вул.Будівельників: 4–4А, 6А–8А, 12–12Б, 14, 16, 18; просп.Юрія Гагаріна: 5/2; вул.Будівельників, 10, м.Київ, 02100 (спеціалізована школа №188, вестибюль, 1-й поверх)
800431 м.Київ – вул.Будівельників: 1–3, 5; вул.Чупринки Григорія: 8–8А; просп.Миру: 2/3, 6; просп.Юрія Гагаріна: 3–3А; вул.Будівельників, 10, м.Київ, 02100 (спеціалізована школа №188, коридор, 1-й поверх)
800432 м.Київ – вул.Будівельників: 9–11, 13, 15, 17, 19; вул.Чупринки Григорія: 5, 7–7А; просп.Миру: 8–12, 14; просп.Миру, 11, м.Київ, 02105 (школа №146, вестибюль, 1-й поверх)
800433 м.Київ – вул.Чупринки Григорія: 1/10–4А, 6; просп.Миру: 3–5, 7; просп.Соборності: 4, 6, 8/2, 10/1, 12, 14–16А, 18–18А; просп.Соборності, 12В, м.Київ, 02105 (гімназія №167, вестибюль, ліва сторона, 1-й поверх)
800434 м.Київ – вул.Тампере: 8–10, 12–12Б, 14, 16, 18/19; просп.Миру: 13–13В, 15–19/18; просп.Миру, 11, м.Київ, 02105 (школа №146, коридор, 1-й поверх)
800438 м.Київ – вул.Регенераторна: 4 к.1–4 к.8; вул.Каунаська, 2, м.Київ, 02160 (школа №66, коридор, 2-й поверх)
800439 м.Київ – вул.Регенераторна: 4 к.9–4 к.17; вул.Каунаська, 2, м.Київ, 02160 (школа №66, коридор, 2-й поверх)
800440 м.Київ – вул.Євгена Сверстюка, вул.Плеханова: 4Б; вул.Раїси Окіпної: 1–3Б, 4–4А, 8; вул.Чернігівська: 38/7; вул.Плеханова, 2, м.Київ, 02002 (спеціалізована школа №125, спортивна зала, 1-й поверх)
800441 м.Київ – вул.Ованеса Туманяна, вул.Плеханова: 4А, 6; вул.Флоренції: 9–12Б; вул.Ованеса Туманяна, 2, м.Київ, 02002 (ліцей №208, рекреація прибудови, 1-й поверх)
800442 м.Київ – вул.Раїси Окіпної: 3В, 5–7А, 9–18; вул.Флоренції: 1/11–5; вул.Раїси Окіпної, 6, м.Київ, 02002 (школа №128, хол, 1-й поверх)
800443 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 16, 20–20/1; вул.Ентузіастів: 29, 29/2–37; вул.Ентузіастів, 29/3, м.Київ, 02154 (гімназія №136, коридор, 1-й поверх)
800444 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 14; вул.Ентузіастів: 23–27, 29/1; вул.Ентузіастів, 29/3, м.Київ, 02154 (гімназія №136, коридор, 2-й поверх)
800445 м.Київ – вул.Ентузіастів: 15–21/1; бульв.Шамо Ігоря, 18/2, м.Київ, 02154 (Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка, хол)
800446 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 19–19/1; вул.Ентузіастів: 39–47/1; Русанівська набережна: 22–24/51; бульв.Шамо Ігоря, 17, м.Київ, 02154 (школа №182, актова зала, 1-й поверх)
800447 м.Київ – Русанівська набережна: 12–20; бульв.Шамо Ігоря, 17, м.Київ, 02154 (школа №182, коридор, 1-й поверх)
800448 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 13–13А, 15; Русанівська набережна: 10–10/1; Русанівський бульвар: 1, 3, 5, 9, 11/11; вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154 (спеціалізована школа №137, коридор, 2-й поверх)
800449 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 6, 10–12; вул.Ентузіастів: 7/2–7/3, 9/1–9/2, 13; вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154 (спеціалізована школа №137, вестибюль, 1-й поверх)
800450 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 2/7, 4; вул.Ентузіастів: 7–7/1, 9, 11–11/1; вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154 (спеціалізована школа №137, вестибюль, 2-й поверх)
800451 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 1/5, 3; вул.Ентузіастів: 3–5/1; Русанівська набережна: 4–6; бульв.Шамо Ігоря, 5, м.Київ, 02154 (школа №141, рекреація, 1-й поверх)
800452 м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 7; Русанівська набережна: 8–8/1; Русанівський бульвар: 2, 4, 6, 10, 12; бульв.Шамо Ігоря, 5, м.Київ, 02154 (школа №141, їдальня, 1-й поверх)
800453 м.Київ – просп.Павла Тичини: 1, 3–3А, 5–5/1, 9А–9Б; вул.Миколайчука Івана, 9А, м.Київ, 02152 (гімназія №191, актова зала, 2-й поверх)
800454 м.Київ – бульв.Амвросія Бучми: 2, 4, 6–6Г, 8; просп.Павла Тичини: 11; просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152 (школа № 81, вестибюль, ліва сторона, 2-й поверх)
800455 м.Київ – вул.Миколайчука Івана: 3–9; вул.Миколайчука Івана, 9А, м.Київ, 02152 (гімназія №191, фойє, 1-й поверх)
800456 м.Київ – бульв.Амвросія Бучми: 1, 3, 5/1, 7; вул.Миколайчука Івана: 13–15/1; вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152 (школа №195, коридор, 1-й поверх)
800457 м.Київ – вул.Березняківська: 6–10; просп.Павла Тичини: 11А, 13, 19, 21; вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152 (школа №195, коридор, права сторона, 2-й поверх)
800458 м.Київ – вул.Березняківська: 16Б; просп.Павла Тичини: 20–20А, 22А–26Б; просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152 (школа №81, вестибюль, права сторона, 1-й поверх)
800459 м.Київ – вул.Березняківська: 2–4; вул.Миколайчука Івана: 17–21; вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152 (школа №195, актова зала, 2-й поверх)
800460 м.Київ – вул.Березняківська: 12–16; просп.Павла Тичини: 28; просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152 (школа №81, вестибюль, ліва сторона, 1-й поверх)
800461 м.Київ – вул.Березняківська: 16А, 20–22Б; вул.Березняківська, 30Б, м.Київ, 02152 (Навчально-виховний комплекс №30 "Еконад", спортивна зала, 1-й поверх)
800462 м.Київ – вул.Березняківська: 24–30А; вул.Березняківська, 30Б, м.Київ, 02152 (Навчально-виховний комплекс №30 "Еконад", вестибюль, права сторона, 1-й поверх)
800463 м.Київ – просп.Павла Тичини: 6–9, 10, 12А; вул.Юрія Шумського, 6Б, м.Київ, 02098 (ЖЕД-407, актова зала)
800464 м.Київ – вул.Юрія Шумського: 1–4А, 6–8; просп.Павла Тичини: 14А–18Б; вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098 (навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, ліва сторона, 1-й поверх)
800465 м.Київ – просп.Павла Тичини: 2, 4, 12Б–12В; Дніпровська набережна: 1, 1А, 3, 5А, 5Б, 7А; вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098 (навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, права сторона, 1-й поверх)
800466 м.Київ – Дніпровська набережна: 7, 9, 9А, 11, 13; вул.Березняківська, 34, м.Київ, 02098 (школа №228, вестибюль, права сторона, 1-й поверх)
800467 м.Київ – вул.Березняківська: 36, 38–38А; Дніпровська набережна: 11А; вул.Березняківська, 34, м.Київ, 02098 (школа №228, їдальня, ліва сторона, 1-й поверх)
800468 м.Київ – вул.Березняківська: 34А–34Б, 36Б–36Г; вул.Юрія Шумського: 5, 8А–10; вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098 (навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, права сторона, 2-й поверх)

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії
800469 Київська міська клінічна лікарня № 3 вул.Петра Запорожця, 26, м.Київ, 02125
800470 Київська міська клінічна лікарня № 2 вул.Краківська, 13, м.Київ, 02094